הצהרת נגישות

אוניברסיטת בן-גוריון באילת פועלת ומקדמת את נושא הנגישות. אנו רואים באוכלוסייה עם מוגבלות אוכלוסייה שוות זכויות, הזכאית ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושרותי האוניברסיטה. האוניברסיטה פועלת לפי המוגדר בחוק ואף למעלה מכך במטרה לסייע לאנשים עם מוגבלויות לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות. התאמות אלו נעשות בכפוף ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ"ח – 1998) והתקנות על פיו.

תאריך עדכון הצהרה: 1 בינואר 2024

נגישות בקמפוס

שירות נגיש הוא שירות הנותן מענה גם לצרכים של אנשים עם מוגבלות וגם לציבור הרחב, כך שיוכלו לצרוך את השירות באופן דומה, עצמאי ומכובד, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט השירותי, החברתי והבין אישי ובמקום ובזמן שניתן לכלל הציבור.

אוניברסיטת בן-גוריון רואה חשיבות רבה במתן שירות מותאם ובהנגשת השירותים השונים במרחביה ומשקיעה מאמצים רבים על מנת להשיג מטרה זו.

 

במהלך השנים האחרונות אנו באוניברסיטה מבצעים תוכנית עבודה סדורה במטרה לאפשר נגישות נוחה יותר למתקנים השונים ברחבי הקמפוס. 

ההחלטות המתקבלות משקפות את מחויבותה של האוניברסיטה לחברה ולקהילה במטרה להקל על ציבור בעלי המוגבלויות, בנגישותם למתקנים שונים ברחבי הקמפוס. 

 

אחראית נגישות: אילנה קריספיל
אימייל: krispili@bgu.ac.il
טלפון: 08-6304529

דילוג לתוכן